Po spotkaniu animacyjnym w Bystrem.

18 lutego, zorganizowaliśmy już przedostatnie spotkanie animacyjne w świetlicy w Bystrem. Głównym tematem było przygotowanie podsumowania projektu, które odbędzie się 27 lutego we Wszechświętem. Ustaliliśmy, że podczas podsumowania, każda z grup świetlicowych, będzie miała 6 minut na prezentację swojego wydarzenia edukacyjnego oraz głównych założeń Planu Rozwoju Świetlicy. Prezentacje w miarę możliwości przesyłane mają być na maila: Moniki lub dostarczone “odpowiednio wcześnie” przed spotkaniem podsumowującym. Piotr zapowiedział również premierę filmu dokumentującego przebieg naszego projektu.

W dalszej części spotkania omówiona została budowa Planu Rozwoju Świetlicy.

Kolejnym punktem była propozycja powołania Forum Edukacji Lokalnej. Wypracowane zostały główne cele, pomysły na działania, konkretne rozwiązania organizacyjne. Treść flipchartów naniesiemy do dokumentu powołującego do życia Forum, które nastąpi po uroczystym złożeniu podpisów podczas podsumowania projektu.

Na zakończenie przeprowadziliśmy ewaluację projektu – bardzo dziękujemy za wszystkie informacje zwrotne – to dzięki nim wiemy, że nasza praca ma sens. `Niebawem opublikujemy jej wyniki.

Dziękujemy bardzo za obecność i zaangażowanie. Do zobaczenia na podsumowaniu! Zaproście znajomych, sąsiadów, rodziny, radnych, sołtysów – niech jak największa grupa osób zobaczy Wasze wspaniałe inicjatywy.

DSC_8166

DSC_8167

DSC_8168

DSC_8172

DSC_8173

DSC_8175

DSC_8177

DSC_8178

DSC_8179

DSC_8180

DSC_8182

DSC_8185

DSC_8186

DSC_8187

DSC_8188

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s